Yeni yüzümüzle sizlerleyiz

  • Yazının Tarihi: 28 Mayıs 2014
  • Yazarın bu yazısı 1848 defa okundu.
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

2007 yılından bu yana yayın yapan web sayfamız, yeni yüzüyle sizlerle.

Yeni web sayfamız, son tekonoloji uyumlu olması yönünden daha fazla kullancıya hitap ediyor.

Nedir bu değişiklikler?

MOBİL UYUMLU BİR SAYFA

Akıllı telefonlardan görüntüleniyor olması yönüyle büyük kolaylık sağlıyor. Artık nerede olursanız olun Anıtkaya’dan haber alabileceksiniz.

BİLGİLER SADELEŞTİRİLDİ

Sağ menüde bulan Anıtkaya hakkındaki güncel, kültürel ve tarihsel bilgiler daha sade bir hale kavuştu.

FACEBOOK YORUM AKTİFLEŞTİ

Artık üyelik olmadan tüm bölümlere ulaşmak mümkün. Bununla birlikte Facebook üyeliğinizi kullanarak çok kolay bir şekilde haberleri yorumlayabilirsiniz.

GOOGLE UYUMLU

Bunlar işin görünen yüzü. Bunlar dışında arama motorları tarafından daha sevilen bir yapıya kavuştuk. Bu hem köyümüzün tanımı hem de internet sayfamızın kullanışı açısından üst düzey verim elde etmemizi sağlayacak.

ESKİ SİTE

Değerli ziyaretçilerimiz, köyümüzün tek tanıtım portalı olan www.anitkayakasabasi.com adlı web sayfamızı yenilemek için kapatmış bulunmaktayız. 2007 yılından bu yana hizmet veren web sayfamız, yeni tasarımıyla günümüz şartlarına uygun bir halde hizmet verecektir. Ayrıca çalışmaların son bulmasıyla içerik açısından da yerel köşe yazarları ve yeni projelerle karşınızda olacağız.

Bugüne kadar yazılan haber, yorum, fotoğraf, köy hakkında bilgilerin bulunduğu eski internet sayfamıza bundan sonra veri girişi yapılmayacak olup, arşiv şeklinde kullanılacaktır. Bu sayfamıza ulaşmak isteyenler eski.anitkayakasabasi.com bağlantısını kullanabilir.   

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın