Derneğimizin Olağanüstü Toplantısı Yapıldı

 • Yazının Tarihi: 16 Temmuz 2017
 • Yazarın bu yazısı 345 defa okundu.
 • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

     Anıtkaya Kültür ve Dayanışma Derneğinin 16.07.2017 günü saat:14.00’da Olağanüstü  Genel Kurul Toplantısı  Dernek Binamızda yapılmıştır.

    Alınan karar gereği  10 aydan fazla üyelik aidatını ödemeyen üyelerin üyeliklerinin sonlandırılması yönetim kurulunun kararına bağlanmış,

ayrıca üyelik giriş ücreti 10 liradan 20 liraya, aylık aidat 5 liradan 10 liraya yükseltilmiştir.

     Toplantıda tek liste ile aday olan  Mehmet SANCAK  oy birliği ile Dernek Başkanlığına seçilmiştir.

     Yönetim ve Denetim Kurulları aşağıdaki  şekildedir.

 Yönetim Kurulu Asil Üyeleri ve Görevleri

 Başkan Mehmet SANCAK

Başkan Yardımcısı Hakan SEÇAN

Sekreter Salih VARLI

Sayman Ömer AYDIN

Üye Ahmet TOK

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

 Halil KÜLTE

Mehmet YAKIŞIR

Mahmut OMAK

İbrahim HONÇA

Mustafa BOL

 Denetim Kurulu Asil Üyeleri

 Süleyman SANCAK

Halil SEÇAN

Aziz ATAY

 Denetim Kurulu Yedek Üyeleri

 Ramazan İBİLİ

Adem SEÇEN

İbrahim YAKIŞIR

                     Toplantı sonrası Yönetim Kurulunu toplayan Dernek Başkanı Mehmet SANCAK alınan kararları şu şekilde açıklamıştır.

          Sayın üyelerimiz;  Öncelikle bizden önce görev yapmış Dernek Başkanlarımız ve Yönetim Kurullarına vefakar çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Beni, Yönetim ve Denetim Kurulundaki görevlere seçilen arkadaşlarımı bu görevlere layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim.

         Önümüzdeki dönemde Kadınlarımıza daha çok önem vereceğiz. Aralarında organize olmalarını sağlamak için bütün kadınlarımızın ve kızlarımızın telefon numaraları eşime ulaştırılarak Whatsapp grubu oluşturmaları sağlanacak Özellikle onların istekleri doğrultusunda Kermes, Bükme, Katmer günleri, Kadınlar matinesi gibi etkinlikler sık sık organize edilecektir. Kullanmadığımız temiz bakımlı yeni eşyalarımız, okuduğumuz kitaplar, Fitrelerimiz, Zekatlarımız  öncelikle Dernek bünyesinde toplanacak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Satmayı düşündüğümüz Ev, Arsa, Tarla, Araç Gereç, Elektronik eşyalar önce  Üyelerimiz düşünülerek anitkayakasabasi.com adresinde ve  Facebooktaki Afyonkarahisar Anıtkaya Grubunda paylaşılacak üyemizin belirlediği rakam üzerinde yapılan satışlarda belirli bir miktar derneğe bağış yapılması teşvik edilecektir. Bu meyanda ilk olarak Dernek Başkanı Üyelerin satın aldığı her daireden üyeler e %1 indirim yapıp, %1’de Derneğe Bağış yapacağını taahhüt etmiştir. Ayrıca Üyelerimizin aracı olduğu her daire satışından %1 satış yapan üyeye ödenecek, %1 Derneğe bağışlanacaktır. Sosyal Medya etkin bir biçimde kullanılacak, Cenaze, Hasta ziyaretleri, Düğün, Nişan, zor durumda kalmış hemşehrilerimizin yardımına en seri şekilde koşulacaktır.

         Hepinize teşekkür ederim. Allah utandırmasın.

dernek

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Adem Sancak
  16 Temmuz 2017 19:52

  Yeni seçilmiş olan, Yönetim Kurulu Başkanı kardeşim Mehmet SANCAK ı kutlar başarılar dilerim, ayrıca yönetimde yer alan üyeleri ayrı ayrı tebrik eder çok başarılı bir dönem geçirmelerini temenni ederim. Allah utandırmasın.

Bir Yorum Yazın